Економіка та гроші

Міст у Воскресінцях: 13 років без переправи, 3 утопленики і кримінальна справа. ВІДЕО

|

За можливим фактом розкрадання бюджетних грошей на роботах з відновлення пішохідного переходу через річку Прут у селі Воскресинці, що на Прикарпатті, у поліції відкрили кримінальне провадження, інформує WestNest з посиланням на Суспільне Карпати.

Село Воскресинці розділене річкою Прут. Частина села на тому боці, що й середмістя Коломиї, та ще 25 хат знаходяться на протилежному. Тому для того, аби дістатися до свого помешкання по той бік річки, вже більше десяти років жительці села Наталії доводиться разом з чоловіком ходити убрід.

“Про нас забули і в Києві, і в міській раді. Ми тут пропадаємо. Зараз, як ми маємо тут ходити, ніхто не цікавиться. Чому не звертали уваги, коли це все починалося? Може тоді допомогли, підказали б, що не так, що не добре. Коли вже є 50 % зроблено, почали шукати”, – говорить пані Наталія.

Староста села Воскресинці Любомир Білейчук повідомив, що з 2008-го року, відколи селяни почали ходити убрід, тут втопилося троє людей.

Згідно з даними ProZorro, перший договір на будівництво моста уклали 15-го вересня 2020-го року. Шостого жовтня підрядник отримав аванс. 18-го грудня підписали додаткову угоду про розірвання першого договору та уклали новий договір на чотири мільйони 800 тисяч гривень.

Будівництвом моста займається підприємець Василь Мельник. За його словами, це вже п’ятий міст протягом року, який він зводить. Чоловік каже, що хоче здати цей об’єкт. Довжина пішохідного мостового переходу у селі Воскресинці становить 336 метрів. Загальна вартість – 8,5 мільйона. Підрядник каже, що за 10-12 робочих днів міст буде готовий.

Більше у сюжеті.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та грошіНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі