Відверто про успіх

Мистецький центр “Акторко” радує франківців своїми перемогами у Болгарії

Опубліковано: 15.08.2019, 14:40 | Автор: Зоряна Хромей

Юні таланти відпочивали протягом 7 днів у  таборі “Вместе”, що у м. Кітен, Болгарія та взяли участь у багатьох конкурсах на фестивалі “European Kiten Awards 2019”.  

В конкурсі  з хореографії вихованці театрально-хореографічної школи «Акторко» отримали перші премії, з конкурсу візитівок-представлення отримали авторську відзнаку (з 24-х колективів таких було тільки п’ять), а також в театральному конкурсі їх оцінили на 3 перші та 2 другі місця. Крім цього здобули головну нагороду фесту “Гран-прі”.

Але це ще не все! Від директора табору діти  отримали ще диплом  “Кращий театральний колектив сезону 2019”. А Софія Слюсаренко здобула на конкурсі “Міс Кітен 2019” звання “Міс Талант”.

Крім конкурсної програми діти та дорослі, звичайно, знаходили час і на відпочинок. Майже всім колективом побували у аквапарку, брали участь у різних гуртках та клубах.

І головне, як на мене, з чим ми їхали: перед завершенням зміни для всіх учасників табору подарували виставу “Троє на ковчезі, не рахуючи пінгвінів”. За це отримали кучу вражень та захоплення від людей та персоналу після перегляду. Діти дійсно були крутими! Справжній “Теплий театр”! Впевнений, що він буде і далі мати резонанс. Адже діти працюють із великою самовіддачею та як єдиний організм. І це мене дуже гріє! Я дуже радий бачити, що вони ростуть і самі працюють над собою. – пише актор Івано-Франківського драм-театру Yevhenii Kholodniak на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вихованці школи  вирушили додому із чудовими  враженнями, подарунками, перемогами та частинкою прекрасного теплого моря і яскравого сонця; запевняють, що в навчальний рік входять зарядженими, сповненими сил для підкорення нових вершин та реалізації цікавих ідей та планів!)

Хороша, гармонійна атмосфера наповнила дітей та дорослих приємними спогадами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Афіша подій: як цікаво провести 15 серпня в Івано-Франківську

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Відверто про успіхНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ