Здоров'я

Мобільний госпіталь у Богородчанах вже без пацієнтів: кількість хворих зменшилась

|

Станом на 20 березня у мобільному госпіталі ДСНС України, який розгорнули у Богородчанах біля будівлі центральної районної лікарні, не залишилось жодного пацієнта, пише WestNews.

Останнього пацієнта перевели у лікарню 19 березня. Чотирьох пацієнтів перевели в Богородчанську районну лікарню. Ще одна людина, яка отримувала медичну допомогу в госпіталі, одужала. Її виписали. Про це у коментарі Суспільному Карпати повідомив генеральний директор медзакладу Іван Коляджин.

“Зараз госпіталь функціонує, але цих людей ми перевели в центральний корпус, бо їхній стан це дозволяє. Їх перевели бо там є індивідуальний концентратор для кожного хворого. Їхній стан покращився”, – розповідає Іван Коляджин.

Станом на ранок 20-го березня в Богородчанах, за словами Івана Коляджина, надають медичну допомогу 151-й людині з COVID-19.

“Дев’ятеро людей перебувають в реанімації. Всього в лікарні розгорнено 250 ліжко-місць. За останні дні госпіталізація в медзакладі зменшилася. Ситуація поки стабілізувалася. Приросту немає. Тих людей, яких ушпиталюють, потихеньку виписують”, – розповідає медик.

До слова, 19-го березня під час години запитань до уряду у Верховній Раді міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що у зв’язку зі стабілізацією ситуації з COVID-19, на Прикарпатті мобільний госпіталь можуть перевести в інше місце, зокрема, в Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Богородчанщині розгорнули мобільний госпіталь. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі