Новини

Мрія про повільне життя: як пара з Києва перебралась жити у Карпати

|

Влад і Лєна Горбачови у пошуках більш спокійного та розміреного життя переїхали в будинок на горі в селі Річка Івано-Франківської області, пише WestNews.

Спершу пара перебралась у Мукачево, а потім таки зважилась втілити свою мрію про повільне життя у будиночку на горі в Карпатах. Про свій досвід та відмінність мрій від реальності вони розповіли The Village.

Пара заробляє на життя творчістю – Влад виготовляє посуд і декор із дерева, Лєна створювала іграшки ручної роботи, сумки, вишивки, а зараз займається ремонтом у будинку, аби згодом відкрити його для гостей.

Коли ми переїжджали, розповідають вони, уявляли, що в селі сповільнимося й будемо смакувати життя. Але наша мрія про слоу-лівінг накрилася мідним тазом. Її складно натягнути на ці реалії, адже тут потрібно постійно займатися побутовими справами: зорати город, купити продукти, пофарбувати, поремонтувати. Але це не погано, адже здається, що за всіма цими справами значно більше сенсу.

“Ми зрозуміли, що в Києві нас нічого не тримає. Життя в місті нас виснажило. Певний час було дуже багато роботи: ми прокидалися зранку, їхали в заторах у майстерню, багато часу витрачали на дорогу та роботу, вночі поверталися додому. Складний був період, забагато метушні. Тож ми вирішили, що було б добре сповільнитися”, – говорить Лєна Горбачова.

“Основна причина переїзду – пошук більш збалансованого життя. Коли живеш у великому місті, тебе постійно виснажує швидкий темп, дорога до роботи й назад, велика кількість спілкування. Ми так собі подумали, що життя ближче до природи з меншою кількістю людей навколо допоможуть нам сповільнитися. Але це не зовсім так”, – каже Влад Горбачов.

Не можу сказати, що наші очікування не виправдались, говорить Влад, просто реальність виявилась іншою, ніж ми уявляли. У селі вчишся бачити життя таким, яке воно є, а не ідеалізувати його. Наприклад, нещодавно бачив пост одного хлопця про те, як йому подобаються гори, вівці та як він хоче тут жити. Але вівці не тільки їдять травичку, але й ходять у туалет. І так з усім – життя в селі вчить бачити об’ємну картинку, а не пласку та красиву.

Більше про унікальний досвід цієї пари читайте ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Карпатах відновлюють маркування туристичних маршрутів. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі