Здоров'я

На Богородчанщині відкрили новозбудовану амбулаторію. ФОТО

|

На Прикарпатті у селі Старуня 18 червня відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини, пише WestNews.

Медичний заклад, споруджений за сучасними технологіями, оснастили новітнім обладнанням та новими меблями. Для швидкого довезення хворих придбали автомобіль.

Будівництво медичного закладу розпочалося минулого року. Загальна кошторисна вартість склала майже п’ять мільйонів гривень з державного та місцевого бюджетів. Амбулаторія надаватиме медичні послуги для майже трьох тисяч жителів, серед яких сім сотень дітей.

«Приємно, що сьогодні відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини відбуваються одночасно у кількох населених пунктах області. І все це напередодні професійного свята усіх, хто пов’язав своє життя з нелегкою, проте благородною справою, порятунку людського життя та здоров’я», – наголосив радник голови облдержадміністрації Едуард Греков.

Він також привітав медиків напередодні професійного свята.

Додамо, що цього дня на Прикарпатті відкрили ще дві новозбудованих амбулаторії – у селі Корнич Коломийської громади та у селі Тисменичани Івано-Франківської міської громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тисмениччині відкрили нову амбулаторію. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі