Новини

На Франківщині проживає понад дві тисячі багатодітних сімей

|

Дві тисячі дев’яносто шість багатодітних сімей зареєстровано в Івано-Франківській ТГ станом на перше квітня. У них виховується 6 тисяч 617 дітей.

Про це повідомила головна спеціалістка відділу сім’ї та гендерної політики міського департаменту молодіжної політики та спорту Марія Веляник, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

“Багатодітною вважається сім’я, де є троє і більше неповнолітніх дітей. Але почала діяти стаття закону, яка включає до багатодітних і ті сім’ї, де вже повнолітня дитина до 23 років навчається на денному стаціонарі, – каже чиновниця. – У нашій громаді проживає дві сім’ї, де є восьмеро дітей, вісім сімей мають по семеро, чотири сім’ї – по шестеро дітей, 48 – по п’ятеро, 191 сім’я – четверо дітей і 1 848 – по троє дітей”, – каже вона.

За словами Марії Веляник, порівняно з 2020 роком, збільшилася кількість сімей, у яких народилася четверта і п’ята дитина. З 2019 року, згідно з урядовою постановою, багатодітним сім’ям надається щомісячна допомога на кожну третю і наступну дитину до шести років у сумі 1 700 грн.

Від початку 2021 року шести жінкам з Івано-Франківської ТГ присвоєно статус “Мати-героїня”. Таке звання жінки отримують тоді, коли п’ятій дитині, яка виховується у сім’ї, минає 8 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні франківки стали призерами на чемпіонаті України з гімнастики

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі