Новини

На головному трансформаторі Бурштинської ТЕС провели тактико-спеціальні навчання. ФОТО

|

22 жовтня на території Бурштинської ТЕС АТ “ДТЕК Західенерго” проведено тактико-спеціальне навчання щодо ліквідації умовної пожежі на головному трансформаторі.

Метою навчання, насамперед, є перевірка оперативної готовності підрозділів Галицького району щодо ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру, відпрацювання спільних дій рятувальників і обслуговуючого персоналу об’єкта, інформують на сайті.

За тактичним задумом, в результаті розгерметизації корпусу головного трансформатора блоку №7 та короткого замикання в ньому, виникла пожежа, відбувається витік масла з подальшим горінням. Дренажна система в піддоні трансформатора несправна, масло накопичується в піддоні.

Працівник об’єкту, котрий першим помітив загорання, повідомляє  пожежну охорону та старшого зміни станції.

Прибувши на місце виклику, вогнеборці провели розвідку, створили штаб з ліквідації пожежі, отримали письмовий допуск, інструктаж від чергового персоналу та  приступили до  рятування потерпілого,  гасіння розливу масла в обвалуванні та захисту сусіднього обладнання.

Одночасно проводилася підготовка до проведення пінної атаки. Гасіння здійснювалось з подачею двох ГПС-600 через гребінку встановлену на АД-30. Умовну пожежу ліквідовано.
Загалом до проведення навчань було залучено 7 одиниць техніки та 32 чоловік особового складу загону.

DSC_2903.JPG

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Найбільші забруднювачі повітря України: Бурштинська ТЕС у трійці антирейтингу“.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі