Новини

На Городенківщині відкрили спортивний майданчик і свердловину на воду

Опубліковано: 17.11.2016, 14:55 | Автор: dmytrosvintsitskiy

В селі Вікно Городенківського району відбулося освячення збудованої свердловини, яка забезпечила якісною питною водою дитячий садок, будинок культури та жителів села.

Про це West News повідомили у прес-службі Городенківської РДА.

Важливість для села цього об’єкту постала в час зменшенням рівня води в криницях та погіршенням її якості. Для проведення робіт з обласного бюджету було виділено кошти в сумі 165 тис. грн.

Потім розпочалися святкові заходи із відкриття спортивного майданчика розміром 22х44 метри біля місцевої школи. На святі були присутні нардепи Анатолій Матвієнко та Юрій Тимощенко, а також почесний голова ВАТ “Івано-Франківськцемент” Микола Круць. Загалом, облаштування майданчика обійшлося майже у мільйон гривень.

Привітати жителів села із відкриттям завітали депутат обласної ради Андрій Левкович, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак, голова РДА Богдан Кобилянський, голова районної ради Іван Мандич, перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Роман Жичицький і Ярослав Левкун, начальник філії «Городенківська ДЕД» Марко Григорів, начальники відділів освіти – Мирослав Заліщук та молоді і спорту – Василь Чупрун.

Приїхав урочисто здати в експлуатацію об’єкт Василь Чичул – керівник Снятинського РБТ-16, яке виконувало будівельні роботи.

Вітаючи присутніх народний депутат України Анатолій Матвієнко запевнив, що і надалі буде сприяти залученню в район коштів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

Голова райдержадміністрації Богдан Кобилянський наголосив на важливості цього майданчика в селі, що дасть можливість дітям та молоді долучитися до спорту та здорового способу життя.

Гості подарували дітям м’ячі та комплекти футбольної форми, а учні школи на новому газоні з великою радістю виконали спортивний танець.

Завершилося святкування футбольним матчем між командами ветеранів депутатського корпусу районної ради та молоді села. Напружена боротьба на полі принесла нічийний результат і тільки в серії пенальті перемогла молодь.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ