Історія

На Івано-Франківщині вшанували жертв голодоморів

Опубліковано: 28.11.2020, 15:11 | Автор: Наталія Вінничук
Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1932-1933 та 1947 років. Долучилися до поминальних заходів і жителі Івано-Франківщини, пише WestNews.

Так, священнослужителі обласного центру відправили поминальну панахиду у Меморіальному сквері, участь у якій  взяли представники обласної та міської влади, громадськість міста. Також учасники заходу поклали квіти до Символічного Хреста, повідомляють на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

У виступах присутніх зазначалося, що через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про Голодомор, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв Голодомору 1932-1933 років. Але йдеться про мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів.

Сьогодні нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв, розповісти про причини, наслідки Голодомору та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму.

Додамо, що цього дня о 16.00 за київським часом розпочнеться загальнонаціональна акція пам’яті жертв голодоморів «Запали свічку пам’яті». Долучайтесь!

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ІсторіяНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ