На Івано-Франківщині підприємство зливає кров з бійні у річку

Незвичайне забруднення річки у Галицькому районі виявили під час патрулювання рибінспектори, пише WestNews.

Мова про річку Нараївка поблизу села Більшівці. З труби над водоймою текла червона рідина зі специфічним запахом крові. Начальник Державного агентства рибного господарства в Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький Любомир Стрембіцький каже, що зі слів місцевих жителів, такі зливи крові у водойму відбуваються два-три рази на тиждень.

“Риба там не загинула, бо її там немає. Вона здохла вже набагато раніше. Власник цієї бійні не запустив ні нас, ні патрульну поліцію, ні Державну екологічну інспекцію на територію. З його слів, бійня не проводить роботу і ніякого забою там нема. Але можна простежити, звідки та труба йде, а вона йде з його території у річку Нараївка”, – розповів у коментарі Суспільному Любомир Стрембіцький.

10-го лютого на територію, звідки, ймовірно, спускають кров у річку, мають пройти працівники екоінспекції та патрульні. За словами Любомира Стрембіцького, якщо цю проблему не вирішити, то кров може забруднити Дністер. Кров з бійні належить до біологічних відходів, які мають окремий порядок утилізації.

Воду з Нараївки на дослідження взяли працівники екоінспекції. Також провести перевірку мають у Держпродспожислужбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У річці в Калуші виявили небезпечні хімічні сполуки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ЕкологіяНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі