На Івано-Франківщині введуть повну заборону на пасажирські маршрутні перевезення через карантин

Вже наступного тижня на всій території Івано-Франківської області, яка перебуває у «червоній» карантинній зоні, повністю перестане працювати громадський транспорт, пише WestNews.

Про відповідні обмеження сьогодні йшлося на засіданні Уряду. Міністр інфраструктури Владислав Криклій запропонував внести зміни у чинну постанову Кабміну та внести додаткові обмеження для територій, які перебувають у «червоній »

«Заборонити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним, залізничним, міським електротранспортом, метрополітеном, крім транзитних перевезень та пасажирських перевезень легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше п’яти осіб і без врахування осіб віком до 14 років. Власне, одразу уточнюю, що мова йде про персональний транспорт. А маршрутний транспорт буде обмежений», – зазначив Владислав Криклій.

Під дію обмежень не підпадатиме службовий транспорт, але за умови, що кількість пасажирів буде не більшою, ніж кількість місць для сидіння, а також всі вони будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

За такі обмеження Кабмін проголосував одноголосно.

Як додав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, ці зміни вступлять у дію через сім днів, оскільки вони посилюють карантинні обмеження. Тобто, з наступної середи, 3 березня, на Прикарпатті повністю заборонять маршрутні пасажирські перевезення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Червона” зона на Прикарпатті: перелік заборон. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КарантинНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі