Здоров'я

На Івано-Франківщину привезли вакцину від коронавірусу. ФОТО

|

Сьогодні вночі Івано-Франківська область отримала свої 22 000 доз вакцини від Covid-19, пише WestNews.

Це вакцина AstraZeneca (Covishield), яка має схвалення ВООЗ, а також дозвіл на використання у Великій Британії, Європейському Союзі, Індії та вже зареєстрована в Україні.

“Отримана кількість доз дозволить провакцинувати 11 000 прикарпатців. Першочергово вакцинуватимемо медиків з мобільних бригад. Потім медиків, які працюють у лікарнях із пацієнтами хворими на COVID-19, а також працівників та мешканців закладів із догляду за літніми людьми. Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському за опіку над Прикарпаттям, завдяки чому наша область отримала більшу кількість вакцини. Причина зрозуміла – рівень захворюваності на коронавірус на Прикарпатті залишається високим, тому медики потребують максимально можливого захисту”, – зазначив на своїй сторінці у соцмережі голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

Вакцина формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Варто додати, що вакцинація є добровільною та безоплатною, але водночас вона є єдиним способом захисту від COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні вночі до Івано-Франківська привезуть вакцину від коронавірусу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яКарантинНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі