Кримінал

На Коломийщині ревнивий чоловік побив шефа дружини через фото і переписку

Опубліковано: 04.12.2020, 14:49 | Автор: Люся Грибик

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок щодо жителя Коломийщини, який вчинив дебош у відділенні банку та побив керівника відділення.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав частково та пояснив, що в нього склалися неприязні відносини ще за місяць до конфлікту, пише WestNews з посиланням на Галичину.

Причиною стало те, що він деякий час працював за кордоном, а його дружина – у відділенні «Таскомбанк», директором якого є потерпілий. Повернувшись в Україну, перебуваючи вдома, взяв телефон своєї дружини і прочитав її переписку з директором банківського відділення, зі змісту якої йому стало зрозуміло, що вони на роботі вживають коньяк.

З цієї причини між ними виникла сварка, оскільки це його обурило і розізлило. Згодом, через кілька днів, почув від дружини запах алкоголю, коли вона повернулася з роботи.

Вирішив зателефонувати до потерпілого і з`ясувати, чому вони на роботі вживають алкоголь. На що той заперечив, а щодо переписки сказав, що він як керівник має право писати все що хоче.

Згодом, в грудні 2019 року, відбулося святкування новорічного корпоративу банківського відділення. Він був проти, щоб його дружина йшла на святкування, оскільки в той час була хвора їхня дитина. Однак дружина сказала йому, що директор категорично зобов’язав всіх бути присутніми на святі.

На наступний день після корпоративу він побачив в соціальній мережі фотографії із святкування, де потерпілий обіймає його дружину. Тоді він пішов до відділення, зайшов всередину і запитав у потерпілого, чому він викладає такі фото у соціальні мережі.

Після цього ударив в голову і попередив, щоб більше жодних переписок з його дружиною не було, і не викладали фото. У вчиненому розкаюється, цивільний позов визнав частково.

Потерпілий повідомив, що він знаходився у банку. В цей час до відділення увірвався обвинувачений і з нецензурною лайкою накинувся на нього і наніс серію ударів по голові. Клієнт, який перебував у той час у відділенні відтягнув обвинуваченого від нього.

Після цього обвинувачений почав кричати з нецензурною лайкою до своєї дружини, щоб вона забиралася додому. Після цього втік з відділення, а вони викликали поліцію. Під час конфлікту у відділенні перебували крім нього ще три співробітниці і один клієнт. Внаслідок таких дій обвинуваченого відділення припинило роботу на цілий день.

Одна зі свідків повідомила, що обвинувачений кричав, що не дозволить виставляти фото з корпоративу, погрожував керуючому зробити його інвалідом.

Показання потерпілого та свідків суд визнає достовірними доказами, оскільки вони узгоджуються між собою та об”єктивно підтверджуються дослідженими документами в справі.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначив йому покарання у виді громадських робіт на строк 120 (сто двадцять) годин.

Також на користь потерпілого суд стягнув з обвинуваченого на користь потерпілого 5000 (п`ять тисяч) гривень моральної шкоди, 542 (п`ятсот сорок дві) гривні матеріальної шкоди та 6000 (шість тисяч) гривень витрат на правову допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штраф та заборона кермувати: на Коломийщині притягнули до відповідальності п’яного водія

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ