Новини

На Коломийщині протестують вчителі, батьки та учні: “не буде школи, не буде й села” ВІДЕО

|

На пікет під Коломийську міську раду прийшли вчителі, батьки та учні шкіл Корнича та Воскресинців. Пікетуючі не хочуть, щоб їхні навчальні заклади стали філіями опорного ліцею №8 та вимагали можливості вчитися і працювати у рідних стінах у рідних селах.

Про це пише WestNews.

Відповідно до реформи освіти, у Коломиї має бути три опорних навчальних заклади. Один із них – ліцей №8. Села, які нещодавно увійшли до громади, повинні свої навчальні заклади підпорядкувати опорному. Це викликало шквал обурення серед вчителів, учнів та батьків. Підтримують позицію вчителів і їхні учні. Вони не готові покидати рідну альма-матер.

“Жодної мови про закриття шкіл не ведеться. Потрібно лише знайти способи для фінансування навчальних закладів, щоби освіта всюди була однаково ефективною”, – зазначив міський голова.

Начальник управління освіти міста Любомир Бордун розповів, що ліцей №8 стане одним великим навчальним закладом. А у школах Корнича і Воскресинців і далі вчитимуться діти.

Також головний освітянин міста зазначив, що реформа стосується лише старшої школи: 10-12 класів. Решту учнів вчитимуться у тій самій школі. А старшокласників до опорного закладу довозитимуть шкільними автобусами. Тепер рішення про опорний заклад та його філії мають ухвалити на сесії.  

Більше у відео РАІ:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківськ із сольним концертом приїде Артем Пивоваров

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі