Новини

На Надвірнянщині триває ремонт проблемного мосту. ФОТО

Опубліковано: 17.10.2019, 20:31 | Автор: dmytrosvintsitskiy

В Надвірнянському районі тривають роботи на Битківському мості. Ці роботи проводяться згідно проекту «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на річці Бистриця Надвірнянська в селі Пнів». Кошторисна вартість об’єкта 1 млн. 497 тис. грн.

Перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук проінформував про готовність до використання коштів, укладання договорів на виконання робіт з відновлення пошкодженого об’єкта, повідомляє WestNews із посиланням на Надвірнянську РДА.

«Ми активно працюємо над тими завданнями, які поставлені, докладаємо максимум організаційних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для якісного та вчасного використання цього фінансового ресурсу, необхідного для ліквідації наслідків стихії», – підкреслив посадовець.

Замовником виступає відділ будівництва Надвірнянської райдержадміністрації, а виконавцем є ТОВ «Будівельна компанія «Гранд Буд».

Розпочаті роботи по берегоукріпленню лівого берега річки 11 жовтня згідно графіку.

Зараз тимчасово відведене русло річки, для укріплення берега та завезено негабарит. Після проведення робіт по берегоукріпленню планується ремонт під’їзної дороги до моста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Мости та дороги – це пріоритет номер один у розробці нової стратегії розвитку області», – голова ОДА

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ