Новини

На Надвірнянщині проти кандидатки агітують з ознаками «чорного піару»

|

У місті Надвірна, який є центром округу №87 на проміжних виборах народного депутата 28 березня,  спостерігачі ОПОРИ зафіксували поширення листівок проти кандидатки Марусі Звіробій-Біленької, які містять ознаки «чорного піару».

Вулицями Надвірної на зовнішніх поверхнях рекламних конструкцій невідомі розклеїли листівки, які містять зображення кандидатки та гасло «Наша парашутістка» (зміст переданий з оригіналу), що перефразовує один з меседжів агітаційної кампанії кандидатки який звучить, яка «Наша незламна». На цих матеріалах відсутнє будь-яке маркування.

«Агітація голосувати проти кандидата – дозволена законом форма агітації, але вона має відповідати вимогам закону – бути профінансованою коштом коштів виборчого фонду та містити відповідне маркування. В цьому випадку немає підстав говорити про те, що ці вимоги дотримані. Змістове навантаження цих листівок містять у поєднанні з карикатурним зображенням ознаки «чорного піару» та ймовірно спрямовані на те, щоб викликати у виборців негативне сприйняття кандидатки через її немісцеве походження, оскільки термін «парашутист» під час виборів широко застосовується до кандидатів, які прямо не пов’язані з територією, де балотуються. Використання під час агітації «чорного піару» важко назвати належною практикою передвиборчої конкуренції», – коментує Іван Маруняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтерка Маруся Звіробій балотуватиметься на довиборах у Надвірнянському районі

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі