Новини

На операцію трирічній калушанці, яка перенесла інсульт, залишилося зібрати 5650 євро

Опубліковано: 01.12.2020, 19:18 | Автор: Люся Грибик

Волонтери змогли зібрати для Емілії необхідні кошти на термінове обстеження в Іспанії, коли дитина почала задихатися на реабілітації. Тепер кошти потрібні на термінову операцію.

За своє коротке життя Емілія Сенюк перенесла 7 операцій, з них 5 нейрохірургічних та незліченну кількість наркозів, пише WestNews з посиланням на “Вікна“.

Сьогодні вона з мамою Лесею Сенюк перебуває в Барселоні. Якщо негайно не зробити операцію, дитина помре. Менше ніж за тиждень після публікацій у сомережі на ЗМІ вдалося зібрати понад 28000 зі 34000 євро, необхідних для термінового хірургічного втручання, повідомила волонтерка Марта Левченко. Залишилося зібрати 5650 євро.

Такий стан в Емілії — через перенесений два роки тому інсульт. Тоді дівчинку врятували й довелося ставити два імпланти в мозок, щоб виводити надлишки рідини, що там збиралося. А тепер, через критично збільшений четвертий шлуночок, є великий ризик повторення інсульту. Тож, потрібна операція.

Допомогти Емілії можна за наступними реквізитами в ПриватБанку (на ім’я Лесі Сенюк):

4149 6293 9440 7027 (гривня)⁣⁣⠀
4731 2191 2279 1084 (гривня)⁣⁣⠀
4731 2191 2279 1068 (євро)⁣⁣⠀

Переказ PayPal: streamofhopes@gmail.com (обов’язково вказати, що для Емілії). Банківський переказ, іспанський рахунок, IBAN: ES4500810115980001776682 Sabadell (обов’язково вказати, що для Емілії).

Довідка:

Упродовж чотирьох місяців Леся Сенюк із Калуша разом із важкохворою дитиною на руках змушена жити в чужій країні, щоб стабілізувати стан дитини і привезти її додому. У Емілії є братик-близнюк, який страшенно сумує за мамою, а її просто розриває від розпачу.

Зараз дитина бачить, чує, розуміє, реагує. Проте вона не ходить, не сидить, не розмовляє, дихає з допомогою трубочки (трахіостоми), яку потрібно прочищати сотню раз в день, від чого вона терпить сильний біль. Через відсутність ковтального рефлексу в дитини в животику ще одна трубка (гастростома), через яку вона приймає їжу. Також у голові встановлені два шунти, які контролюють внутрішньочерепний тиск.

Емілії знадобилася інтенсивна нейрореабілітація, якої, на жаль, в Україні немає. Спробувати повернути дитину до повноцінного життя, щоб вона змогла дихати без трахіостоми, погодилися лікарі в Іспанії в клініці Vitgas Nisa Virgen del Consuelo.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленькому прикарпатцю терміново потрібна допомога

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ