Новини

На Прикарпатті оштрафували ФОП за неоформленого неповнолітнього працівника

Опубліковано: 25.04.2019, 10:45 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Суду підтвердив правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Порушення виявили в ході проведеного інспекційного відвідування у фізичної особи-підприємця, який займається роздрібною торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Інспектор праці виявив порушення ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску неповнолітнього працівника до роботи без належного оформлення із ним трудових відносин, інформує WestNews.

За дані порушення законодавства про працю Управління Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця наклало штраф у розмірі 111 690 гривень.

З даним рішенням фізична особа-підприємець не погодився. Тому звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із проханням скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов до висновку, що фізичною особою-підприємцем допущено порушення  вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України. А саме здійснено допуск неповнолітнього працівника до роботи без належного оформлення із ним трудових відносин. Тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці. Підприємцю відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

До слова, у Франківську підприємець сплатить штраф через двох неоформлених працівників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті за корупцію оштрафували чотирьох посадовців

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ