Суспільство

На Прикарпатті оштрафували підприємства за порушення продажу алкоголю та тютюну

|

З початку 2019 року працівники управління контрою за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 26 фактичних перевірок представників бізнесу Прикарпаття.

За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів працівники фіскальної служби застосували 111,8 тис грн фінансових санкцій, інформує WestNews.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 3 факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії на суму 51,0 тис грн, 3 факти продажу алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування – 20,4 тис грн, 2 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 20,0 тис грн, 2 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років – 13,6 тис грн. (анульовано дві ліцензії, зокрема 1 – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1 – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами) та 1 факт продажу вин столових без використання РК та КОРО – 6,8 тис гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За переплату в платіжках оштрафували “Івано-Франківськгаз”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі