Новини

В Івано-Франківську судять командира військової частини, який експлуатував строковиків

Опубліковано: 05.12.2016, 16:31 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Військова прокуратура Західного регіону звинувачує командира військової частини А1108, що розташована у Дрогобичі, у використанні робочої сили підлеглих солдатів-строковиків для будівництва власного будинку.

Про це йдеться в ухвалі Івано-Франківського міського суду.

У військовій частині ZAXID.NET підтвердили, що їхнім командувачем з 2012 року і до сьогодні є полковник ЗСУ Григорій Дем’янчик.

Прокурор військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону Західного регіону України звернувся до суду з клопотанням про огляд ділянки за адресою вул. Спортивна, 5 у Дрогобичі, на якій ведеться будівництво. Метою огляду є «виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення».

В обґрунтуванні прокурора зазначено, що протягом тривалого часу командир військової частини А1108 незаконно використовував робочу силу солдатів-строковиків цієї частини та транспортні засоби, що є майном ЗСУ, для будівництва власного приватного будинку.

Суддя Олена Татарінова задовольнила клопотання про огляд будмайданчика. Якщо прокурорам вдасться знайти підтвердження тому, що солдати справді працювали на будівництві командира, то йому офіційно оголосять про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За інформацією з відкритих джерел, 45-річий Григорій Дем’янчик народився в селі Синява Збаразького району на Тернопільщині. Є командиром 15 реактивного артилерійського полку Оперативного командування «Північ» та військової частини А1108 у Дрогобичі. У 2014 році балотувався до Верховної Ради, як самовисуванець.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ