Новини

На Прикарпатті стартував тиждень безпеки дорожнього руху. ФОТО

Опубліковано: 14.11.2016, 15:52 | Автор: dmytrosvintsitskiy

З 14 до 20 листопада працівники поліції Івано-Франківщини спільно з іншими суспільними інституціями проводитимуть профілактичні заходи та акції, спрямовані на підвищення рівня безпеки на дорогах краю.

Тижневик, який сьогодні стартував загалом в Україні, має на меті забезпечення передумов для скорочення втрат на автошляхах, зменшення кількості ДТП та тяжкості їх наслідків, передає WestNews.

В рамках Тижня безпеки на дорогах буде проведено ряд заходів, які покликані дисциплінувати учасників дорожнього руху, підвищити обізнаність щодо правил поведінки на дорогах, зокрема, серед дітей та молоді. Приміром, в навчальних закладах проводитимуться тематичні уроки, вікторини, конкурси, виставки дитячих малюнків.

Читайте також: З початку року 52 дитини потерпіли у ДТП на прикарпатських дорогах.

Також заплановано заняття з представниками медзакладів, які навчатимуть учнів надавати першу домедичну допомогу. Працівники ГУНП в області та патрульної поліції долучаються до проведення акції «Здай кров – врятуй життя» для постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах, під час якої правоохоронці стануть донорами для тих, кому потрібна допомога.

Певні корективи у план заходів, як було зазначено, внесло різке погіршення погодних умов на Прикарпатті. Спільними діями з іншими службами працівникам поліції вдалося не допустити на автошляхах краю критичних ситуацій, пов’язаних з негодою.

pm90image003

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ