Здоров'я

На Прикарпатті створять оздоровчий туристичний маршрут

Опубліковано: 06.08.2020, 11:12 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Матеївецька громада виграла проект на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, який впроваджує Єврорегін «Карпати України.

Про це інформує WestNews з посиланням на фейсбук-сторінку “Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття“.

На реалізацію цього проекту облрада виділить майже 245 тис. грн, також на умовах співфінансування з місцевого бюджету територіальної громади виділять 66 тис. гривень.
За словами директора агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігоря Мельничука, проект підготували фахівці агенції, основна мета якого – підвищення ефективності використання туристичного потенціалу, що знаходиться на межі Коломийського, Косівського та Снятинського районів. Саму ж ініціативу реалізовуватимуть у Запрутті.
“Запруття є унікальним місцем змішаного правдавнього лісу, чистих джерел, багате на Карпатську флору та фауну середовище. Тут ростуть понад 300 видів лікарських трав, добре розвинуте бджільництво. У Запрутті є також джерела чистої води Джуркут, працюють кінні та овечі ферми, сироварні, хлібопекарні”, – розповів Ігор Мельничук.
Також у рамках реалізації проекту планують покращити інфраструктуру території, розробити та промаркувати два маршрути (протяжністю 40 км) та створити лікувально-оздоровчий центр «Золоті крилечка».

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ