Комуналка

На Прикарпатті через аварію без газу можуть залишитися дев’ять сіл

|

Вісім населених пунктів Букачівської та один — Рогатинської територіальних громад на Івано-Франківщині можуть залишитися без газопостачання через пошкодження газопроводу під час земляних робіт.

На місці працюють газовики, про це WestNews повідомляють в управлінні цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

23 листопада о 14:20 під час оранки поля трактор із плугом пошкодив газопровід високого тиску “Торжок – Долина” діаметром 100 мм з тиском тиск 32 кГс/м². Це — газопровід, яким постачають газ до дев’яти населених пунктів.

У зону відключення потрапляють селище Букачівці та села Букачівська Слобода, Вишнів, Журавеньки, Козарі, Колоколин, Посвірж і Чагрів Букачівської громади та село Журів Рогатинської громади. Загалом — близько 1730 абонентів.

На місці працюють шість газовиків Долинського проммайданчика Богородчанського лінійного відділення управління магістральних газопроводів. Також у Букачівську громаду скерували двох рятувальників.

Якщо їм доведеться припинити газопостачання до населених пунктів на понад добу, то аварію газопроводу класифікують як надзвичайну ситуацію техногенного характеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тлумаччині майже 40 будинків залишились без газу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі