Здоров'я

На Прикарпатті науковці досліджуватимуть рівень ожиріння у вчителів та школярів

|

Як виміряти показники стану здоров’я людини, зокрема, визначити надмірну вагу, показали науковці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Проблема ожиріння, надмірної ваги та захворювання цукровим діабетом є однією із головних проблем здоров’я людини і актуальна сьогодні в усьому світі, пише WestNews.

Уже у вересні цього року запланована ідентифікація дорослих та дітей з переддіабетом та /або недіагностованим діабетом/надмірною вагою/ожирінням в населених пунктах Івано-Франківщини (м.Бурштин, с.Пійло, с.Тисменичани та с.Стецева) шляхом скринінгу за допомогою мобільної клініки «Здоров’я на колесах».

«За кошти проєкту вже закуплено транспортний засіб, обладнання та прилади, які дозволять здійснювати обстеження мешканців (дорослих і дітей) територіальних громад області. Також фахівці проєкту вже провели навчання персоналу та студентів щодо вимірювання показників стану здоров’я у людей та збору інформації при скринінгу цільових груп», – розповів керівник проєкту Володимир Лущак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вихідних на Прикарпатті працюватимуть центри масової вакцинації

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі