Новини

На Прикарпатті суд зобов’язує посадовців зберегти пам’ятку «Садиба Рея»

|

Івано-Франківський окружний адміністративний суд виніс рішення, яким зобов’язав Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації вжити заходи для забезпечення захисту об’єкта культурної спадщини – пам’ятки національного значення «Садиба та парк».

Знаходиться пам’ятка в селі Приозерне, Івано-Франківського району. Позивач у справі – Заступник керівника Івано-Франківської обласної прокуратури. Про це інформують на сайті Івано-Франківської обласної прокуратури, пише WestNews.

У рішенні суду йдеться про розроблення науково-проєктної документації з реставрації пам’ятки національного значення «Садиба та парк» та отримання письмового дозволу Міністерства культури та інформаційної політики України на її проведення; а також про виконання функції замовника щодо проведення робіт по реставрації пам’ятки національного значення «Садиба та парк».

«З аналізу заяв по суті справи та вказаних норм права, суд встановив неналежне утримання та раціональне використання власником об’єкта культурної спадщини, що може привести до його руйнування. А Управлінням культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, як спеціально уповноваженим органом охорони культурної спадщини допущено бездіяльність щодо незабезпечення захисту цього об’єкта культурної спадщини», – повідомляють у прокуратурі.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші та сигарети: на Прикарпатті чоловік, який обікрав магазин, відсидить три роки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі