Новини

На Прикарпатті рятувальники з трьох областей долали гори і тренувались. ФОТО

|

Сьогодні, 9 червня, в селі Поляниця на Івано-Франківщині змагались рятувальники з трьох західних областей, пише WestNews.

Рятувальники Івано-Франківщини, Львівщини та Закарпаття змагались у забігу на вершину гори, дистанцією в один км з перепадом висоти близько 300 м із перешкодами. Кожна команда несла із собою спорядження, (цифрову радіостанцію, пожежний ствол, два рукави діаметром 51 мм, кувалду, вогнегасник ВП-5, бензопилу, ноші для транспортування постраждалого, медичну сумку).

На наступному етапі змагань була влаштована переправа за допомогою дерев`яної колоди, яка знаходилась на відстані 280 м від старту. Команда повинна була поставити все спорядження біля колоди, взяти та перенести колоду на відстань 20 м вперед, повернутися за спорядженням та пройти з усім цим по колоді. Даний етап є дуже доречним для гірської місцевості.

Також учасники гасили осередок лісової пожежі, розрізали дерев`яну колоду за допомогою бензопили, а на завершальному етапі змагань – транспортувати постраждалого до місця надання першої медичної допомоги.

«Ми всі стали свідками справжнього спортивного дійства – змагання «Підкорення вершини гори». Сьогодні немає ні переможців, ні переможених – перемогла дружба, – зазначив керівник ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

Змагання відбулись в рамках підсумкової польової конференції з навчанням в рамках проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські рятувальники прихистили собачку на ім’я Тушканчик. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі