Новини

На Прикарпатті школи самостійно визначатимуть, коли учням йти на весняні канікули

|

Заклади освіти можуть самостійно приймати рішення про початок канікул для учнів.

У Міносвіти повідомили, що школи наділені автономією, тобто вони є самостійними, незалежними та відповідальними у прийнятті рішень щодо організаційних питань, зокрема і запровадження канікул, пише WestNews з посиланням на 24 канал.

“Структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними тощо визначаються педагогічною радою школи у межах часу, який передбачений освітньою програмою”, – відповіли у МОН.

Зокрема, школи можуть регулювати дати канікул з урахуванням епідемічної ситуації в закладі чи регіоні загалом.

Проте тривалість канікул у школах протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів (так, учні зазвичай відпочивають тиждень весною і восени і два тижні взимку).

Директор зобов’язаний організовувати діяльність школи. Зокрема, йому надано право визначати режим роботи закладу освіти. Тобто, прийняття рішень про початок і тривалість канікул належить виключно до компетенції керівника та педагогічної ради школи,
– наголосили у Міністерстві освіти.

Згідно із законом, освітній процес у школах організовується в межах навчального року, що розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

Додамо, що загалом більшість шкіл планує організувати канікули для школярів за звичним графіком – з 22 березня по 28 березня 2021 року включно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паперовий “Співець”: студентка з Франківська здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі витинанок. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі