Економіка та гроші

На Прикарпатті споживачам повернули понад 700 тисяч гривень нарахованих коштів за водопостачання

|

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області за результатами перевірки комунального підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, виявила понад 700 тисяч зайво нарахованої плати, пише WestNews.

Підприємство розраховувало тарифи на комунальні послуги з порушеннями вимог Порядку формування тарифів.

За результатами перевірки Головне управління Держпродспоживслужби зобов’язало комунальне підприємство повернути споживачам послуг централізованого водопостачання та водовідведення необґрунтовано нараховану суму за 2020 рік. КП мало здійснити перерахунок плати за комунальні послуги на суму 730,6 тис. грн. та здійснити розрахунки тарифів на послуги у відповідності до вимог законодавства.

Станом на 01.04.2021 р. комунальне підприємство повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області про повернення споживачам зайво нарахованої плати за комунальні послуги в сумі 730 615 грн. Також здійснюється розрахунок тарифів на послуги для подальшого подання до органу місцевого самоврядування для встановлення у відповідності до вимог нормативних актів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громади Прикарпаття подали звернення до президента із вимогою зменшити тарифи на газ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та грошіКомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі