Новини

У селищі на Прикарпатті створять ЦНАП у новому форматі “Ценр Дія”

|

У селищі Кути Косівського району на Прикарпатті створять Центр надання адміністративних послуг у новому форматі “Ценр Дія”, пише WestNews.

Про це повідомляють у Кутській селищній раді.

На влаштування ЦНАПу (Центру Дії) Кутська селищна рада отримає з держбюджету 1252,6 тис. гривень. Таке рішення міністерської комісії з відбору об’єктів, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг.

Облаштування новітнього центру надання адміністративних послуг на 90% фінансуватиметься за державні кошти.

Лише п’ять громад з Івано-Франківської області отримали «щасливий квиток». Сума коштів, виділена для Кутської громади, – друга за величиною. Співфінансування з місцевого бюджету – 10 відсотків.

«Це справжній командний успіх нашого цілеспрямованого колективу за участю представників депутатського корпусу, – каже Дмитро Павлюк. – Він став можливим також завдяки тісній співпраці Кутської селищної ради з профільним департаментом Івано-Франківської облдержадміністрації, відповідними вищими державними інстанціями. Було підготовлено десятки листів, клопотань, кошторисних зведень, були укладені відповідні угоди, прийняті важливі депутатські рішення».

Додамо, що у 2021 році Мінцифри запускає перші Центри Дія — one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян. У Центрах Дія люди зможуть швидше та зручніше отримати послуги: кілька послуг відразу замість кількох візитів, як це зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Косові школярів вчать вибирати професію за формулою “Хочу – можу – треба”. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі