Новини

На Прикарпатті створили сайт, який вчитиме дітей сортувати сміття

|
Вчити дітей сортувати сміття за допомогою інтернет-технологій пропонують екоактивісти з Верховини, що на Франківщині. Вони розробили сайт, на якому розміщені авторські матеріали про вплив сміття на природу і можливості його переробки.

Про це розповіла ініціаторка сайту та авторка дитячої книжки “Врятуй світ від сміття!” Яніна Лучейко, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

“Сайт ми створили всередині травня. Усе почалося із дитячої книжечки з екологічного виховання “Врятуй світ від сміття!”, яка вийшла у світ у 2019 році. У ній йдеться про сміття і його вплив на людину та навколишнє середовище”, — розповідає авторка.

На сайті розміщена онлайн-версія посібника, екологічна гра із сортування твердих побутових відходів та розмальовки про шкоду сміття і можливості його переробки. Усі матеріали можна роздрукувати і використовувати під час колективного чи індивідуального навчання. Розраховані вони на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

В освітніх закладах Верховини, де і розпочався цей екологічний проєкт, навчальні матеріали сайту уже активно використовують. Вихователька дитсадка “Сонечко” Світлано Копитко-Ілійчук каже, що для діток дуже цікаво вивчати сортування сміття в ігровій формі. Після таких занять вони навчають і своїх батьків відповідально ставитися до відходів.

“Малеча готова сортувати сміття. Батьки розповідали, як діти просто змушують їх сортувати сміття і роблять зауваження: “Мамо, ти не сплюснула пляшечку, не туди її поставила”, — каже вихователька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську нагородили стипендіатів міської ради

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПрограми
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі