Історія

На Прикарпатті відбудеться військово-історична реконструкція вишколу УПА

|

У селі Добровляни Франківської громади проведуть військово-історичну реконструкцію вишколу УПА та 14-ї гренадерської дивізії військ СС “Галичина”, пише WestNews.

Реконструкція триватиме три дні – із 7-го по 9 травня цього року. А організаторами стане ГО “Незламна Нація”.

30 реконструкторів з Івано-Франківщини, Львова, Тернопільщини упродовж двох діб проживатимуть в лісових таборах, здійснюватимуть розвідки, пересування, відтворюватимуть бойові зіткення. Крім того, передбачено відпрацювання тактичних елементів, а також імітація зайняття села, повідомляє Суспільне Карпати.

9-го травня об 11:00 у центрі села розпочнеться урочисте завершення заходу, на якому вшанують українців, полеглих у Другій світовій війні. Під час урочистостей реконструктори стоятимуть одягнені та озброєні за зразками трьох армій, в лавах яких українці воювали у Другій світовій — Українська повстанська армія, Робітничо-селянська Червона армія та 14-та гренадерська дивізія військ СС “Галичина”.

“Вважаємо за необхідне представляти саме три сторони, адже саме таким, на наш погляд, повинне бути сприйняття тих подій. Цю трагедію, під час якої українці знищували одне одного за чужі інтереси, цю сумну, але тим не менш і героїчну сторінку історії слід пам’ятати, як і її учасників”, — зазначив керівник ГО “Незламна Нація” Олександр Данилюк.

Табір УПА розкладуть вранці 7-го травня, а перші вишкільні елементи розпочнуться приблизно о 17-й годині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історична реконструкція: події депортації українців відтворили в Івано-Франківську.ФОТО та ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ІсторіяНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі