На ремонт місцевих доріг на Прикарпатті передбачено на 100 мільйонів менше, ніж торік

На ремонт та утримання місцевих доріг цьогоріч виділять значно менше коштів, пише WestNews.

Про це під час наради в Івано-Франківській ОДА повідомив директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов. Дороги обласного та районного значення, що мають соціально-економічний і культурний вплив на розвиток області, підлягатимуть першочерговому ремонту у поточному році.

За його словами, минулоріч на ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг місцевого значення, яких на території області налічується понад 3117 км, було спрямовано більше 523 мільйони гривень. За ці кошти здійснено ремонт на 85,9 км доріг загального користування місцевого значення та на 21 849 кв. м вулиць і доріг комунальної власності.

У 2021 році ДП «Дороги Прикарпаття» планує продовжити ремонт автошляхів загального користування місцевого значення, де вже укладені договори, та розпочати відновлення важливих для розвитку області доріг.

Зокрема, Андрій Сазонов зауважив, що фінансовий ресурс цього року передбачений у значно меншій сумі. Зокрема, виділено 427 135,8 тис. грн, у тому числі на капітальні видатки – 341 708,6 тис. грн та на поточні видатки – 85 427,2 тис. грн, що майже на 100 мільйонів менше, ніж у попередньому році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фінансовий ресурс, який виділено на ремонт доріг, є найбільшим за останні п’ять років”, – Буджак

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі