Новини

На Тернопільщині померла 14-річна дівчинка, у якої виявили пухлину головного мозку

|

30 квітня у Надії Пастух з села Грабовець Тернопільського району виявили пухлину головного мозку. Потрібна була операція, яку так і не встигли зробити, оскільки дитина була в комі. 8 травня дівчинка померла. Вона тиждень пролежала в комі у реанімації обласної дитячої лікарні.

Про це повідомили її родичі. Вони дякують усім, хто допомагав збирати кошти на лікування Надійки, пише “Терміново”.

“Протягом дня вона погано себе почувала, – скаржилася на головний біль, рвоту. Думали, банальне отруєння їжею, – розповідає пані Іванова. – До вечора стан погіршувався, викликали швидку. У приймальному відділенні Тернопільської обласної дитячої лікарні теж схилялись до отруєння. Призначивши лікування, відправили маму з дитиною додому на дистанційне лікування, через ситуацію в країні з Covid-19. По дорозі дівчинка втратила свідомість і її знову терміново доставили в те ж приймальне відділення. Надійці надали невідкладну медичну допомогу. Прийшовши до тями, вона знову скаржилась на біль в голові і втому. Лікарі призначили МРТ і виявили пухлину. До ранку Надійці стало гірше, – вона впала в кому.”

Операцію планували робити в Києві, розглядали Ужгород. На це, зі слів родичів, потрібно було до 10 000 доларів. Кошти почали збирати серед родини, знайомих, друзів та односельчан, відгукувалися небайдужі з соцмереж.

Усі молилися, щоб Надійка прокинулася, тоді можна буде її транспортувати на операцію. На жаль, цього не сталося…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Помер уродженець Надвірнянщини, голова Львівського крайового братства ветеранів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі