Новини

На українській фабриці виготовляють новорічні сувеніри для російської армії. ВІДЕО

Опубліковано: 05.12.2020, 16:52 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

Цей факт помітили під час екскурсії Клавдіївською фабрикою ялинкових прикрас у Києві.

З’ясувалось, що українські майстрині розписують новорічні кульки для армії Росії з відповідним написом і декомунізованою “червоною звєздой”, про це пишуть у соцмережах.

Виконувач обов’язків голови правління підприємства Павло Гусаков зазначив, що «історично так склалося, що фабрика поставляє свою продукцію на російський ринок. Те, що фабрика не припинила стосунки з російськими клієнтами, Гусаков пояснив «сезонністю бізнесу» та боротьбою за ринок «з китайськими виробниками за останні шість років», інформує Радіо Свобода.

Як пояснив Гусаков, замовлення для російського ринку розміщувалися через спеціальну систему і фони «йшли без його уваги».

«Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва даного замовлення», – зазначив Гусаков.

Голова правління фабрики запевнив, що всі прикраси з логотипом російської армії було знищено, та заявив, що надалі всі замовлення проходитимуть «цензурний та етичний контроль».

«Сподіваюся на відновлення теплого ставлення до імені та колективу фабрики», – сказав Гусаков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: І сміх, і гріх: а ви знаєте що в Україні створили “Міністерство локдаунів”. ВІДЕО 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ