Новини

На Верховинщині відновили підвісний міст, який зруйнувала негода. ФОТО

|

У Верховинському районі тривають активні роботи щодо ліквідації наслідків стихії, яка відбулася в червні цього року.

Про це повідомляє Верховинська районна державна адміністрація.

Для проведення першочергових робіт із резервного фонду державного бюджету виділено кошти в сумі 5295, 875 тис.грн., з яких виплачено матеріальну грошову допомогу населенню, що постраждало від наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на суму 1770,0 тис.грн.; укладено ряд договорів на виконання робіт із відновлення мостів і мостових переходів.

Станом на 5 серпня завершено відновлювані роботи на двох об’єктах, зокрема, підрядною організацією (підприємець Я.Стефурак) відбудовано підвісний пішохідний міст в смт. Верховина, що на вулиці Франка на присілку Слупійка, який був зруйнований стихією, кошторисна вартість відновлюваних робіт даного підвісного пішохідного моста складає 105 тис.грн.

До плану першочергових заходів включено 5 об’єктів соціальної сфери, 2 об’єкти державної власності, 14 підвісних пішохідних мостів та 11 автомобільних мостів.

На особистому контролі у голови райдержадміністрації Василя Бровчука знаходяться питання, повязані з відновлювальними роботами, які ведуться на постраждалих об’єктах району та ефективність використання коштів, що спрямовуються на ліквідацію наслідків стихії.

Світлина від Верховинська районна державна адміністрація.

Світлина від Верховинська районна державна адміністрація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Старий міст на Пасічній: міська влада планує ремонт за державні кошти

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі