Новини

На вулицях Франківська з’явилися нові маршрути. ФОТО

Опубліковано: 01.12.2020, 17:45 | Автор: Люся Грибик

На дорогах Івано-Франківської громади побільшало комунальних автобусів. Адже вже з 1 грудня запустили ще 4 комунальні маршрути, які з’єднали два мікрорайони, а також центр міста з приєднаними  до Франківської громади селами. 

Метою створення нового комунального сполучення №46 стояло експрес-добирання людей з одного району в інший без пересадок. Про це повідомляється на сайті міського голови, пише WestNews.

Також завдяки тому, що маршрутом курсуватиме 5 одиниць транспоту – інтервал очікування автобусу  буде становити в середньому 15 хвилин. А точний графік руху автобусів можна переглянути на сайті rozklad.in.ua.

“З 1 грудня на обслуговуванні КП “Електроавтотранс” 4 нові комунальні маршрути. З’явився новий маршрут №46, що з’єднав р-н “Позитрон” із р-ном “Пасічна” (вул. Симоненка – вул. Целевича), на якому працює 5 одиниць техніки, а саме турецькі автобуси “Guleryuz”. Вони такі ж комфортні як попередні, але 9-ти метрові й завдяки своїм габаритам можуть їздити вужчими вулицями та мають 26 сидячих місць. також 3 нові маршрути затвердили виконавчим комітетом, які їздитимуть з центральної частини міста в села Івано-Франківської ОТГ. Це №50 (вул. Дністровська – с. Підпечери), №51 (Управління статистики – с.Колодіївка), а також №52 (Управління статистики – с.Узин)”, – розповідає директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перше засідання виконкому Івано-Франківської міськради: регламент, нові маршрути до сіл та обмеження на розважальні заходи

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ