Новини

“На Західній України найбільша кількість дошкільних закладів”: міський голова звітує про рік роботи. ФОТО

Опубліковано: 05.11.2019, 16:25 | Автор: Зоряна Хромей

Як писав WestNews, міський голова Руслан Марцінків звітує перед освітянами за рік роботи та проведені зміни на тернистій ниві освіти.

Під час щорічного звіту, яких загалом буде 8, усім педагогам роздавали анонімні та неанонімні анкети, в яких педагоги могли висловити свої думки щодо роботи влади у вказаній галузі.

Це перший звіт і на ньому присутні представники майже всіх закладів освіти. Також звіт транслюється на онлайн сторінку міського голови, де можна задати питання.

За певний період часу відкрили 6 дитячих садків, які в місті до того не відкривали взагалі. Зараз триває будівництво 5-ти нових садків. Відкрили нову школу в Хриплині. До слова, остання школа у місті була відкрита у 1992 році.

Село Крихівці вважається найбільшим у нашій області, і нещодавно там народилась 10-титисячна дитинка, це тішить, але і робить нові виклики,” – зазначив міський голова.

Продовжується освітлення території, буде продовжено проект з відеонаглядом у навчальних закладах,зараз камери є у 15 закладах. Зараз триває утеплення садків.

Доречі, по “Карпатській казці”, дякую батьки, які долучились щоб разом знайти компроміс і вихід з даної проблеми,”- підсумував Марцінків.

За кошти міста- 28,5 млн грн. вдалось закупити обладнання. Завдяки безкоштовному проїзду школярів батькам вдалось заощадити понад мільйон гривень.

На щорічному звіті було нагороджено педагогів та тих, хто допомагає у впровадження різноманітних реформ.

Пряму трансляцію заходу можна переглянути відеосюжеті:

https://www.facebook.com/ruslan.martsinkiv/videos/425373411492504/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Теплокомуненерго” – це як чемодан без ручки”, – Марцінків

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ