Новини

“На запчастини – тільки машини”: у Франківську провели автопробіг проти рабства. ФОТО

Опубліковано: 02.12.2020, 10:22 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 2 грудня. на площі біля ОДА Карітас Івано-Франківськ спільно з департаментом соцполітики ОДА організував автопробіг “На запчастини – тільки машини”. Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби за скасування рабства.

Автопробіг проходитиме вулицями міста, а згодом учасники поїдуть на території громад.

Мета автопробігу – привернути увагу суспільства до проблеми работоргівлі, підвищити рівень обізнаності населення області щодо ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та розповісти про шляхи безпечної міграції.

“Соціальна сфера є особливою і важливою, в ній працює понад 5 тисяч працівників, більше 50% населення в суспільстві потребують соцдопомоги.

Дуже важливо, що сьогодні проходить така акція, шкода, що в сучасній Україні ще досі є таке ганебне явище торгівля людьми і насильство.

Це злочин, за який передбачається відповідальність. Якщо підтвердили статус людини, яка постраждала від торгівлі людьми, то вона отримає 6 тисяч одноразової допомоги “, – розповіла Світлана Онищук, заступниця голови ОДА.

Учасники автопробігу стали працівники департаменту соціальної політики, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного центру зайнятості, відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, патрульної поліції головного управління Національної поліції в області, департаменту молодіжної політики та спорту.

“Ми вже проводили такі акції і бачимо результат привернення уваги людей до проблеми работоргівлі. Насправді, коли людина поїхала закордон вона не обов’язково заробляє багато грошей, а може й потрапити в різні ситуації. При виявленні людини, яка попала у рабство, ми стараємось співпрацювати з органами державної влади. Протягом останніх років ця тенденція з’явилась і в Україні. Цього року є 14 потерпілих від рабства, це відбувалось у Росії, Лівії, Польща’і, Чехії, Україні”, – зазначив отець Володимир Чорній.

Отець Володимир розповів про те, що нещодавно було вяртовано нашого земляка, якого хотіли продати на органи. Чоловікові надали допомогу в різних сферах і раз він веде повноцінний, такий як і ми всі спосіб життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іграшки, сувеніри, солодощі: як у Франківську дітей із вадами та їх батьків навчають творчого рукоділля. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ