Новини

Найбільш вразливі категорії мешканців Прикарпаття отримають монетизовані компенсації пільг

|

Кабінет Міністрів встановив фіксовану ціну на електроенергію та обмежив граничну ціну на газ для побутових споживачів. А для найбільш вразливих категорій населення передбачив монетизацію пільг, пише WestNews.

«Зважаючи на підняття цін на енергоносії, найбільш вразливі категорії прикарпатців, – а це багатодітні сім’ї, прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу, а також споживачі, котрі використовують електрику для обігріву домівок, – будуть соціально захищеними та зможуть оплатити послуги за спожиту електроенергію», – наголосив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

За словами керівника області, для захисту найбільш вразливих категорій населення наприкінці січня цього року за спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Кабміну та народних депутатів було прийнято відповідний закон. Він, передбачає виплату монетизованих компенсацій пільг, що були скасовані.

На виплату цих компенсацій з державного бюджету передбачено 1,4 млрд грн.

Відповідно до ухваленого закону, відшкодування отримають:

  • люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;
  • люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатцям боргують майже 35 мільйонів гривень зарплати

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі