Економіка та гроші

Нардепи проголосували за виплату 8 тис грн ФОПам та найманим працівникам

|

30 березня Верховна Рада ухвалила президентський законопроєкт, за яким пропонується виплатити 8 тисяч гривень підтримки для ФОП та найманих працівників, діяльність яких обмежена через локдаун.

Йдеться про застрахованих працівників, щодо яких сплачено Єдиний соціальний внесок за повний квартал. Це рішення підтримали 312 нардепів, повідомляє Економічна правда.

До законопроєкту “Про надання допомоги застрахованим особам” входить фінансова підтримка ФОП та найманих працівників, види діяльності яких будуть обмежені відповідно до того, що певна територія буде віднесена до червоної зони відповідно до постанови Кабміну.

“Законопроєктом пропонується державна допомога з 2 джерел: перше – це держбюджет, це гарантована сума в розмірі 8 тисяч гривень, а друге джерело – це за рахунок коштів місцевих бюджетів, виключно у розмірі, який приймається відповідним рішенням місцевої ради з місцевого бюджету”, – пояснила заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко.

До слова, минулоріч такою допомогою скористалися 500 тисяч ФОПів та найманих працівників.

Для розробки відповідних проєктів постанов Кабмін матиме 10 днів. Та, як додала Свириденко, “урядовці вже до цього готуються, тому затримок з виплатами не буде”.

Галина Третьякова, очільниця комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів зазначила, що комітет рекомендував законопроєкт №5300 прийняти за основу та в цілому з урахуванням обговорених пропозицій депутатів. А саме, до проєкту включили працюючих пенсіонерів та пенсіонерів, які мають статус ФОП – вони також можуть отримати державну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Верховна Рада відтерміновує запровадження касових апаратів для ФОПів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Економіка та грошіНовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі