Політика та влада

Народні обранці вимагають від СБУ перевірити, чи Савченко зрадниця

Опубліковано: 13.12.2016, 19:19 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони звернувся до СБУ з вимогою перевірити дії члена комітету Надії Савченко щодо порушення національних інтересів України під час таємної поїздки до Мінська 7 грудня та спілкування із терористами з ОРДЛО.

Про це в ефірі програми на телеканалі ZIK повідомив народний депутат, секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник, передає WestNews.

Народний обранець наголосив, що комітет звертатиметься до парламенту з вимогою переглянути надання Надії Савченко мандату на представлення України в Парламентській асамблеї ради Європи.

«Треба порушувати перед українським парламентом питання про те, щоб забрати в Савченко мандат члена ПАРЄ. Тому що це людина, яка спілкується безпосередньо з терористами і домовляється з ними про якість речі, а водночас ПАРЄ визнає, що конфлікт на Донбасі був спричинений лише збройною агресією Російської Федерації. Таким чином, спілкуючись з російськими маріонетками, Савченко легітимізує їх, дозволяючи Лаврову говорити про внутрішній конфлікт в Україні. Безумовно, така людина з таким сценарієм  не може бути суб’єктом, який підсилює українську армію і захищає українську державу», – зазначив депутат.

Читайте також: У справі євромайданівців з’явилася важлива деталь – свідок з правоохоронної системи

Також Іван Вінник повідомив, що комітет з питань національної безпеки звернувся до СБУ з вимогою перевірити поїздку Савченко до Білорусі і спілкування з терористами:

«Ми, як комітет, звернулись до СБУ з вимогою провести перевірку: що вона робила в Білорусі, з яким манатом їздила, про що вона розмовляла. Тобто, сформувати вичерпний перелік речей, яким чином дії Савченко порушують національні інтереси України і чи є в її діях склад злочину. Якщо є – треба порушувати провадження та вчиняти відповідні дії. В такому випадку Генеральний прокурор повинен внести відповідне подання в Верховну Раду і далі проводити ту процедуру, яку ми вже кілька разів бачили». 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Політика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ