Фото

Наслідки негоди: в Калуському районі пошкоджено залізничний переїзд та автомобільний міст

Опубліковано: 08.05.2019, 08:50 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Як уже повідомляв WestNews, в результаті опадів 7 травня на території Івано-Франківської області відбулись події, пов’язані із погіршенням погодних умов. Зокрема, чи не найбільше від водяної стихії постраждав Калуський район.

В селі Перевозець, урочище «Шулени» через замулення водовідвідних канав стічними водами підтоплені 20 прибудинкових територій приватних господарств, з них у 7 підвальних приміщення житлових будинків спостерігається рівень води до 10 см.
У селі Студінка, водою річці Млинівка підтоплені 12 прибудинкових територій приватних господарств. Підтоплень будівель немає.
Окрім того, поступало повідомлення, що частково зруйновано об’їзний шляхопровід (міст) на автомобільній дорозі сполученням Войнилів – Дубовиця через річку Болохівка.

Виїздом до місця події МОГ Калуського РВ УДСНС в області візуально пошкодження моста чи просідання опор не встановлено, розмито бетонні шви з’єднань плит покриття моста. Основний міст було зруйновано під час повеней минулих років.

А в селі Пійло пошкоджено тимчасовий залізний переїзд через річнку Чечва в напрямку села Довге-Калуське, сполучення здійснюється через село Тужилів. Основний міст було зруйновано під час повеней минулих років.
Потреби в залученні сил додаткових сил не потрібно. На місці події органами місцевого самоврядування організовано залучення техніки народного господарства, які розчищають замулені кювети.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ ПІД ЧАС ПОВЕНЕВОГО ПЕРІОДУ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Фото
Останні новини
ВСІ НОВИНИ