Новини

Не забувайте взимку про птахів: лісівники Прикарпаття просять людей підгодовувати пернатих

|

На Івано-Франківщині лісівники просять людей не забувати годувати птахів взимку, пише WestNews.

Про це повідомили в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Улюбленою поживою деяких птахів, розповідають спеціалісти, є насіння різних рослин, особливо злаків.

“Насипавши в годівницю просо або овес, ви привернете до неї горобців, щигликів, зеленяків та інших зерноїдних птахів. Голуби також із задоволенням видзьобують будь-яке зерно”, – йдеться в дописі.

Насіння соняшника – універсальна пожива для птахів-зимувальників. Велика кількість рослинних жирів всередині насіння соняшнику робить їх важливим джерелом енергії в умовах зимових холодів.

Сало, м’ясо також можна використовувати для зимової підгодівлі птахів. Їх дуже люблять синиці, повзики і деякі інші види птахів. Але варто пам’ятати, що птахам можна пропонувати тільки несолоне сало або м’ясо.

Сухі ягоди горобини і глоду залучають найгарніших пернатих зимувальників – снігурів і омелюхів. Насіння клена та ясена люблять поїдати снігурі, омелюхи та деякі інші відвідувачі пташиних їдалень. Шишки слугують основою зимового раціону дятлів і шишкарів. Сойки з осені роблять запаси жолудів, ховаючи їх у затишних місцях.

Взимку прихована пожива служить гарною підмогою для пернатих, додають лісівники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогулянки з собаками з притулку: на Прикарпатті небайдужих запрошують долучитися до доброї справи. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі