Новини

Не знайшли імена: понад сотню учасників нелегального оффроуд-ралі Карпатами не покарали

|

Державні екологічні інспектори оштрафували організатора нелегальної трофі-експедиції «Карпатський кордон-2021», яку провели в «сезон тиші».

Натомість жодного з близько сотні учасників експедиції до відповідальності не притягнули, бо не змогли знайти їхні імена, пише WestNews з посиланням на ZAXID.NET.

Протягом 7-10 травня, у «сезон тиші», в Карпатах провели масове оффроуд-ралі. При цьому маршрут джиперів пролягав територією природно-заповідного фонду, а це заборонено з законом України «Про природно-заповідний фонд».

А в «період тиші» такий вид туризму є прямим порушенням законодавства. Організатори трофі-ескпедиції тоді заявляли, що отримали дозволи від Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської облдержадміністрацій на свій захід. Втім, з’ясувалось, що це неправда: жодних дозволів джипери не отримували.

28 травня Держекоінспекція у Львівській області повідомила, що намагається встановити власників автомобілів, які брали участь в трофі-експедиції у Карпатах, та притягнути їх до відповідальності. Штраф за нелегальне ралі отримало лише двоє людей.

Зокрема, Держекоінспеція у Львівській області повідомила редакції, що інспектори переглянули усі відео у YouTube з ралі та ідентифікували автомобілі учасників перегонів. Однак встановити власників джипів їм не вдалося. У сервісному центрі МВС та у поліції інспекторам відмовили надати інформацію про власників джипів. А у самої Держекоінспекції, як йдеться у відповіді на запит, немає грошей і технічних можливостей, щоб під’єднатися до системи Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Водночас інспекція наклала 1190 грн штрафу на організатора нелегальних перегонів «Карпатський кордон-21» Олександра Ревонюка, навіть незважаючи на те, що він заперечив свою дотичність до проведення заходу і не був серед учасників ралі. Він виявився єдиним, на кого Держекоінспекція склала протокол про порушення екологічного законодавства.

Окрім того, Держекоінспекція оштрафувала одного працівника «Галсільлісу» за «відсутність заходів реагування до учасників трофі-експедиції «Карпатський кордон-2021».

Більше нікого з понад сотні учасників триденної джипінг-експедиції Карпатами до відповідальності не притягнули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я піду в далекі гори»: п’ять українських фільмів про Карпати

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі