Новини

Незаконні заклади для літніх людей: в Івано-Франківську таких виявили два

|

В Івано-Франківську виявили два незаконні заклади для пенсіонерів. Також розпочали роботу в Коломийському районі і найближчим часом перевірки будуть проводитися у всіх районах області, пише WestNews.

За фактами виявлених порушень внесли відповідні відомості до ЄРДР, що дозволить отримати рішення суду для перевірки, повідомив під час наради представник Головного управління Нацполіції в області.

Питання порушили у зв’язку з подією, яка мала місце 21 січня у приватному закладі для громадян похилого віку у  місті Харкові, де загинули 16 осіб.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук зазначила, що проблемним є питання виявлення приватних і незареєстрованих надавачів таких послуг, адже згідно з чинним законодавством перевірка приміщення чи території може проводитися тільки за рішенням суду.

“Нам необхідно продумати механізм перевірок та виявлення незареєстрованих установ, створити  робочу групу, яка б координувала проведення цієї роботи в районах і територіальних громадах області”, – зауважила Світлана Онищук.

Як результат, під час наради вирішили сформувати склад робочої групи ОДА та рекомендувати райдержадміністраціям оперативно створити робочі групи чи комісії в районах та невідкладно розпочати роботу із залученням громадськості та дільничних офіцерів поліції з виявлення і встановлення фактів незареєстрованих надавачів послуг недержавного сектору.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі