Новини

“Ні” торгівлі людьми: у Франківську моніторили виконання заходів з протидії торгівлі людьми. ФОТО

|

Виконавчий директор БО «Карітас Івано-Франківськ» Наталя Козакевич представила результати громадського контролю щодо виконання заходів з протидії торгівлі людьми в області за період 2018р. – перше півріччя 2019 р.

Експерти Карітасу виявили, що у програмах соціального захисту населення багатьох районів взагалі не передбачені заходи з протидії торгівлі людьми та надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми. А саме – у Богородчанському, Галицькому, Городенківському, Долинському, Калуському, Косівському та Тисменицькому районах.

«Щодо загального рівня виконання заходів з протидії торгівлі людьми, то у більшості районів області можна визнати задовільним, – говорить Наталя Козакевич, – однак діяльність проводиться не системно, а рівень охоплення цільових аудиторій є низьким».

Впродовж 2018 року зареєстровано 8 злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, 10 особам повідомлено про підозру, 2 справи направлено до суду. 2 особи перебувають в розшуку. У першому півріччі 2019 року зареєстровано 4 злочини, повідомлено про підозру 5 особам, 6 справ направлено до суду. 3 особи перебувають у розшуку. Вироки відсутні, справи розглядаються в судах. Впродовж досліджуваного періоду до відповідальних підрозділів державних адміністрацій із заявами про встановлення статусу звернулося 12 осіб, які вважали себе постраждалими від торгівлі людьми, в т. ч.10 осіб у 2018 році та 2 особи у І півріччі 2019 року.

Робота проведена в в рамках реалізації проекту «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у 2019 році», який реалізується в 20 областях країни, в т. ч. у Івано-Франківській, за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Заважає паркуватися”: франківчанин вимагає прибрати пам’ятник Пушикові із вулиці Шевченка

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі