Суспільство

Німеччина і WWF допоможуть Україні зберегти праліси в Карпатах

Опубліковано: 05.12.2016, 15:06 | Автор: dmytrosvintsitskiy

За фінансової підтримки Федерального міністерства у справах навколишнього середовища Німеччини та за сприяння Дунай-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи (WWF) на даний момент проводяться роботи з ідентифікації пралісів в Українських Карпатах.

Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповіла тимчасово виконуюча обов’язки голови Держлісагентства Юшкевич Христина, передає WestNews.

“Наразі роботи проведені на площі понад 300 тисяч гектарів, – підкреслила Юшкевич. Праліси Українських Карпат становлять унікальне природне надбання, яке потребує особливої уваги в питаннях їх охорони та збереження. Процес ініціалізації нового проекту є тривалим, тому ми не зупиняємося на досягнутому. Намагаємося залучити донорські кошти для удосконалення сталого лісоуправління в Україні. Це дозволить визначити ту частину стародавнього лісового фонду, який не є поновлюваним і потребує охорони”.

Крім того, за словами Христини Юшкевич, сьогодні опрацьовується питання про початок ще декількох проектів з ЄС, які будуть сприяти реформування лісової галузі України.

Нагадаємо, що у Мережі показали, як стрімко вирубують ліси в Карпатах.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ