Новини

“Одне діло, коли є якесь бачення тих чи інших людей, а інше – фінансово-економічні рахунки”, – Федорів про долю Богородчанського району

|

Сьогодні, 2 червня,  жителі Богородчанського району прийшли до Івано-Франківської ОДА та висловили своє бажання приєднатися до території Франківського району.

Голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів наскільки це реально, інформує WestNews.

“Реформа децентралізаціїї, яка по опитуваннях є чи не найуспішнішою із усіх реформ за останній час. Її пріоритетність – добровільність об’єднання у ОТГ задля того, аби отримати ресур на своє утримання, розвивати розвиткові ідеї, будувати садочки, дороги. Перспективний план, який затверджений у нашій області у 2020 році, передбачає приєднання 61 територіальної громади.

Питання щодо районів лежить у цій площині. Але визначення районів знаходиться на субрегіональному рівні і воно є тиким, що приймається Урядом. ОДА не стояла тут осторонь.

Одне діло, коли є якесь бачення тих чи інших людей, а інше – це фінансово-економічні рахунки. Тут була основна думка експертів Мінрегіону.

Вважаю, що в нашій області робота проведена на досить високому рівні. У нашій області передбачається 5 районів. З метою максимального наближення послуг до наседення нам вдалося затвердити 5 районів.

Тому зараз пробувати щось ламати – не дуже добре. Визначення цих районів по своїй суті  має розвиткові ідеї, а не якісь ідеї, які не будуть дозволяти розвиватися. Тому прошу відповідально до цього відноситися”, – наголосив Віталій Федорів.

https://www.facebook.com/1453991808169477/videos/1442087892657033/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Депутати проголосували за приєднання двох сіл з Надвірнянщини до Івано-Франківської ОТГ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі