Новини

В Україні стартував новий сезон найпрестижнішої премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine 2021. ВІДЕО

|

25 березня 2021 року Громадська спілка «Освіторія» оголосила про старт п’ятого, ювілейного сезону найпрестижнішої національної премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine.

Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від «Освіторії».

Подати заявку на участь може кожен учитель до 1 серпня на сайті Премії globalteacherprize.org.ua. Номінувати улюблених педагогів можуть також учні, батьки, колеги та рідні. Переможця оголосять 2 жовтня 2021 року у Міжнародний день учителя.

Премія — частина світового руху Global Teacher Prize, «Нобелівки для вчителів», яку започаткував арабський мільярдер та філантроп Санні Варкі, щоб підкреслити важливість і визнання вчителів на найвищому рівні. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти — перша і єдина премія такого масштабу.

У 2017 році Громадська спілка «Освіторія» заснувала національну Премію в Україні, щоб відзначити внесок українських педагогів. Уже в перший рік Global Teacher Prize Ukraine було визнано найпрестижнішою серед 45 інших національних премій, а статус вчителя підвищився в очах кожного шостого українця.

Цього року про старт нового сезону Global Teacher Prize Ukraine оголосили українські полярники Національної антарктичної станції “Академік Вернадський”, подякувавши вчителям та закликавши українців відзначити їх роль.

Василь Дяків, переможець 2020 року, увійшов до Консультативної Ради з питань сприяння розвитку системи середньої освіти при Президентові України.

«Сучасний вчитель — це людина, яка здатна донести дітям усю багатоманітність світу, з його викликами та перемогами, невдачами та успіхами, сумнівами та цінностями. Тільки через душевну щирість учителя дитина по краплині буде вбирати той досвід для свого успіху», — відзначив Василь Дяків.

Про українських учасників Премії знають і у світі: минулого року одразу двоє українців Олександр Жук та Наталя Гладких увійшли до 50 найкращих учителів планети, а мелітопольська школа, де працює переможниця 2019 року Наталя Кідалова, потрапила до ТОП-100 шкіл світу.

А минулого року престижну премію отримали дві франківські вчительки Аліса Павлюк та Леся Павлюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Вчителька з Прикарпаття виборола перемогу в престижній премії “Global Teacher Prize Ukraine 2019”. ФОТО/ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наукаСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі