Війна

Окупанти передали тіло: на Сході з невідомих обставин загинув боєць “коломийської десятки”

|

У вечірній час суботи, 3 квітня, на Сході зник військовослужбовець “коломийської десятки”, без зброї.

В місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було. Про це повідомляється на сторінці 10 гірсько-штурмової бригади, пише WestNews.

“Військовослужбовець, попри нетривалий час проходження служби, в нашому підрозділі характеризувався позитивно, зауважень зі сторони командування не було. Спортсмен, прихильник здорового образу життя”, – йдеться у дописі.

Командування частини негайно прийняло рішення розпочати пошуки військовослужбовця, але першочергові пошукові заходи не дали позитивного результату. Про факт зникнення військовослужбовця повідомили всі відповідні служби.

“Що саме могло трапитись з військовослужбовцем – нам наразі це не відомо. Розглядаються версії різні, у тому числі: втрата орієнтування і навіть викрадення. Про те, що саме трапилось можна буде розмірковувати лише після встановлення всіх обставин події. До останнього була надія, що він живий та з ним все гаразд. Але, на жаль, чуда не трапилось”, – додали у бригаді.

Сьогодні, шостого квітня, на КПВВ Мар’їнка від представників російсько-окупаційних військ, була проведена процедура передачі тіла загиблого військовослужбовця “коломийської” бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від підриву в районі Шумів загинув боєць коломийської “десятки”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ВійнаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі